تهران اشنایدر

بهترین برند اینورتر جهان

بهترین برند اینورتر جهان

در یک تعریف ساده اینورتر ها تبدیل کننده هایی هستند که ولتاژ DC یا جریان ثابت را به جریان متناوب یا AC می توانند تبدیل کنند. این دستگاه ها که در انواع مختلفی وجود دارند، هر کدام کاربری خاصی داشته و در موارد مختلفی به کار می روند. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین برند اینورتر جهان بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

آشنایی با اینورتر

آشنایی با اینورتر

اینورتر یا Inverter در انگلیسی به معنای معکوس کننده می باشد اما در این جا منظور از اینورتر یک مبدل جریان مستقیم به جریان متناوب می باشد. دلیل این نام گذاری اینورتر ها عملکرد آن ها یعنی تبدیل برق جریان ثابت به جریان متناوب DC می باشد.

اگر بخواهیم به صورت کلی درباره این دستگاه صحبت کنیم باید بگوییم که اینورتر در واقع یک نوسان ساز الکترونیکی قدرت بالا می باشد که می تواند توسط تقویت کننده ها، ولتاژ و فرکانس را به سطح دلخواه تبدیل کند. مدار پایه اینورتر متشکل از یک مدار کنترل، نوسانگر و مدار درایو می باشد که موج تولیدی توسط آن می تواند موج مربعی و موج سینوسی به وسیله فیلتر باشد.

ویژگی های اینورتر ها

در ادامه مقاله بهترین برند اینورتر جهان قصد داریم ویژگی های این دستگاه را بیان کنیم. از ویژگی ها و مشخصه های اینورتر ها می توان به کاهش جریان راه اندازی و در نتیجه آن افزایش طول عمر، امکان تغییر جهت حرکت موتور، کاهش انرژی مصرفی و در نتیجه آن کاهش هزینه برق، امکان تغییر سرعت موتور، امکان کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغییر است و … اشاره کرد.

اینورتر ها می توانند به صورت هوشمندانه ای میزان باری که به موتور وارد می شود را تشخیص دهند و متناسب با همان بار، جریانی را به موتور بدهند که در اغلب مواقع جریان نامی موتور از این جریان بیش تر می باشد. لازم به ذکر است که ایجاد سرعت بیشتر از سرعت نامی موتور، برنامه ریزی کردن حرکت و حفاظت در برابر اضافه بار از ویژگی های قابل توجه اینورتر ها محسوب می شود.

کاربرد اینورتر ها

به صورت کلی در هر مکانی که نتوان به برق 220 ولت شهری دسترسی داشت می توان از اینورتر ها استفاده کرد. اما یکی از مهم ترین کاربرد های آن ها در تبدیل برق پنل های خورشیدی به برق شهری می باشد، چرا که این برق ها به صورت جریان مستقیم DC است.

بهترین مارک اینورتر جهان کدام است؟

بهترین مارک اینورتر جهان کدام است؟

همان طور که بیان کردیم اینورتر ها به صورت گسترده ای در موارد مختلفی کاربرد دارند و تقاضای زیادی در بازار برای آن ها وجود دارد. از این رو کمپانی های زیادی دست به تهیه، تولید و عرضه آن ها به بازار زده اند که سبب شده است هنگام خرید با برند های مختلفی مواجه شوید و انتخاب برای شما سخت شود.

حال با توجه به نیاز بسیاری از صنایع و محیط های کاری به انواع اینورتر ها، باید با بهترین مارک اینورتر جهان آشنایی داشته باشید. از این رو در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی بهترین برند اینورتر جهان یعنی اینورتر اشنایدر بپردازیم تا به صورت کامل با این برند از اینورتر ها آشنا شوید.

اینورتر اشنایدر

اینورتر اشنایدر

کمپانی اشنایدر یک تولید کننده فرانسوی می باشد که در سال 1836 فعالیت خود را در کشتی، صنعت فولاد و آهن و ماشین آلات سنگین آغاز کرد. این شرکت در طول جنگ جهانی فعالیت خود را به سمت تولید سلاح برده و پس از جنگ نیز به تهیه و تولید وسایل برقی پرداخت. اما در حال حاضر این برند در چین مشغول به چندین کسب و کار از جمله اینورتر می باشد.

اینورتر اشنایدر در واقع یک تبدیل کننده ولتاژ برق DC به برق AC می باشد که مناسب تامین برق و تجهیزات الکتریکی در ولتاژ منبع تغذیه است. اینورتر اشنایدر می تواند به عنوان یک دستگاه جهت برنامه های کاربردی همچون انرژی خورشیدی ساخته و تولید شود.

اشنایدر بهترین برند اینورتر جهان می باشد و نحوه کار اینورتر های این برند بدین صورت است که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می نمایند. یک اینورتر در واقع با تبدیل جریان DC به جریان AC برای تامین برق تجهیزات الکتریکی که در ولتاژ های مختلف تغذیه می شوند کاربردی است.

نکات کلیدی هنگام خرید اینورتر اشنایدر

اشنایدر بهترین برند اینورتر جهان می باشد، اما باید هنگام خرید اینورتر های این برند نیز نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین دستگاه را متناسب با نیازمندی خود تهیه کنید. در ادامه مقاله بهترین برند اینورتر جهان قصد داریم به بیان نکات مهم و کلیدی هنگام خرید اینورتر اشنایدر بپردازیم:

  • توجه به ابعاد موتور
  • در نظر گرفتن ابعاد محل نصب اینورتر
  • در نظر گرفتن نوع ولتاژ ورودی درایو و توان خروجی آن
  • توجه به نوع بار وارد شده به موتور
  • دقت به درجه حفاظت درایو که بسیار مهم و حائز اهمیت است.
  • در نظر گرفتن وجود قابلیت افزونگی یا شبکه شدن در درایو و قابلیت ذخیره انرژی در درایو

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم بهترین برند اینورتر جهان را معرفی کنیم و به صورت مفصل درباره آن صحبت کنیم. ابتدا توضیحاتی را درباره اینورتر ها دادیم تا آشنایی کافی را در رابطه با آن ها داشته باشید، سپس بهترین برند اینورتر جهان یعنی اینورتر اشنایدر را معرفی کردیم. در نهایت نیز نکات کلیدی هنگام خرید این اینورتر ها را بیان کردیم تا هنگام خرید بهتر عمل کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا