تهران اشنایدر

انواع کلید هوایی اشنایدر

انواع کلید هوایی اشنایدر

امروزه در صنایع های مختلف انواع کلید هوایی اشنایدر را مشاهده کرده‌اید و میدانید که این محصول در قسمت ورودی تابلوهای فشار با درجه ضعیف قرار دارد بدین منظور اغلب افراد عادی یا مهندسان با تجربه، نام اصلی و کلی این نوع کلید را کلید مدارشکن قدرت هوایی می شناسند و آن را جزو کلیدهای خودکار با فشار ضعیف می دانند. البته در نظر داشته باشید که انواع کلید هوایی اشنایدر وجود دارد که به راحتی در جریان های بالا نیز عملکرد خود را به خوبی به نمایش می گذارند و در ورودی همان تابلوهای موردنظر قرار گرفته‌اند.

از طرفی آمپرهای بالای این کلید هوایی باعث می شود از آن به عنوان  selectivity در بین کلیدهای ورودی و خروجی استفاده کنند و در مواقع ضروری به صورت خودکار و اتوماتیک این بخش تابلو به وظیفه خود عمل کند.

لازم به ذکر است که اغلب کلید هوایی اشنایدر، از رله هایی تشکیل شده‌اند که در داخل کلید هوایی قرار گرفتند که کارایی اصلی آن، تامین کردن نیرو و انرژی selectivity است. همچنین اگر مشکلی در این رله ها ایجاد شود، کلید هوایی اشنایدر به صورت اتوماتیک عملکرد خود را به تاخیر می اندازد تا رله موردنظر به روال عادی خود برگردد.

کاربرد کلید هوایی اشنایدر در صنعت

همانطور که میدانید در صنایع های زیادی از انواع کلید هوایی اشنایدر استفاده می کنند زیرا این نوع کلید می تواند از خازن یا دستگاه های موجود در صنایع های بزرگ و کارخانه های پیشرفته به راحتی و در کم ترین زمان ممکن محافظت کند. از طرفی در صنعت به دلیل استفاده زیاد از مدارهای الکتریکی یا الکتریسیته، تولید کنندگان یک کلیدی را طراحی کردند تا از این مدارهای عبوری و خروجی از داخل دستگاه هایی از جمله ترانسفورماتور یا دستگاه های موجود در خط تولید که مدار در داخل آن ها جریان دارد، محافظت کند.

کلید هوایی اشنایدر

در نظر داشته باشید که انواع کلید هوایی اشنایدر می توانند این کاربرد و کارایی حفاظتی را در صنایع ها به خوبی انجام دهند به شرطی که در حین خرید این نوع کلید، به جزئیات و نحوه کار آن دقت کرد.

انواع کلید هوایی اشنایدر NT

همانطور که میدانید کلید هوایی قابلیت تشخیص ولتاژ و جریان های بالا در حین کار دستگاه های مختلف در صنایع را دارد بدین منظور تولید کنندگان یک نوع از کلید هوایی اشنایدر را طراحی کردند که از بروز جریان های زیاد محافظت کند که سری NT، از نوع میکرولوژیک بوده و این عملکرد را به خوبی به پایان می رساند.

از طرفی کلید هوایی اشنایدر NT، را با نام سه پل نیز می شناسند و بدنه این محصول بسیار بادوام است و در برابر شرایط بد از جمله فشار و حرارت، از خود مقاومت نشان می دهد همچنین با قدرت 42 تا 50 کیلو آمپر عملکرد قطع را به سرانجام می رساند.

در آخر اینکه این نوع کلید هوایی اشنایدر می تواند به شبکه های صنعتی نیز به راحتی و در کم ترین زمان ممکن متصل شود و با نرم افزار دقیق این قابلیت ها را به نحو احسن انجام دهد. البته انواع کلید هوایی اشنایدر سری NT، نیز به صورت دو مدل در صنایع ها عمل می کند.

توجه: برای خرید محافظ جان اشنایدر تنها کافیست روی لینک کلیک کنید تا به صفحه دسته بندی کنتاکتور هدایت شوید.

محافظ جان

کلید هوایی اشنایدر سری NW

این مدل از انواع کلید هوایی اشنایدر نیز جزو برترین و پرفروش ترین کلید در صنایع محسوب می شود زیرا مشتریان این سری از کلید هوایی را برای کنترل کردن بارهای اضافی یک مدار، راحت متصل شدن یک جریان به زمین یا شارژ کردن فنر به صورت خودکار به دستگاه خریداری می کنند و در صنایع های مختلف از آن استفاده لازم را می کنند.

از طرفی لازم به ذکر است که انواع کلید هوایی اشنایدر سری NW، می تواند به راحتی از رله های یک کلید اتوماتیک محافظت کند تا در نحوه عملکرد یک دستگاه موجود در صنایع، خللی ایجاد نشود. البته این محصول می تواند با قدرت توان 100 کیلوآمپر و با محدوده جریان 4000 آمپر، عملکرد خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

کلید هوایی کشویی اشنایدر

همانطور که میدانید کمپانی اشنایدر این نوع و سری کلید هوایی را به صورت ثابت و کشویی طراحی کرده و به صورت مستقیم به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می کند زیرا انواع کلید هوایی اشنایدر به خصوص سری کشویی می تواند روی یک ریل به راحتی نصب شود و در جهت های مختلفی جا به جا شود. از طرفی با این کلید می توان به قسمت های دیگر تابلو برق دست پیدا کرد و به صورت خودکار مشکل ایجاد شده را برطرف و حل کرد.

در نظر داشته باشید که انواع کلید هوایی اشنایدر کشویی، در یک محل کاملا ثابت قرار دارد و دیگر نمی توان برای ایجاد یک عملکرد، آن را به بخش های دیگر تابلو برق منتقل کرد زیرا شدت جریان در این محصول حدود 1000 آمپر بوده و تعداد فاز آن نیز نسبت به کلیدهای دیگر زیاد است.

در حالت کلی انواع کلید هوایی اشنایدر از نوع کشویی، با جریان 630 تا 1000 آمپری در یک مسیر مدار به حرکت در می آید که این مسیر جزو ساده ترین و آسان ترین مسیر در بین کلید های دیگر شناخته می شود.

کلید هوایی اتوماتیک اشنایدر

یکی دیگر از انواع کلید هوایی اشتایدر، اتوماتیک است که امروزه مشتریان زیادی برای صنایع های مختلف این نوع کلید را خریداری می کنند زیرا در فشار ضعیف عملکرد خود را به خوبی به نمایش می گذارد و رنج جریان آن از 630 تا 1000 آمپر بوده که این رنج برای انجام عملکرد استاندارد است. از طرفی توجه کنید که کلید هوایی اتوماتیک برند اشنایدر در ورودی تابلو برق قرار دارد که جریان بالایی را به خود اختصاص می دهد.

از طرفی ضروری است که بدانید انواع کلید هوایی اشنایدر نوع اتوماتیک را می توان در تابلو برق های صنایع مخابراتی و نفت و گاز مشاهده کرد. همچنین در موقع بروز خطا و مشکل، در کم ترین زمان ممکن مقاومت خود را نشان می دهد.

کلید هوایی فیکس اشنایدر

اگر به دنبال یک کلید هوایی با کیفیت و تجهیزات عالی هستید، توصیه می شود کلید هوایی فیکس اشنایدر را خریداری کنید زیرا این نوع کلید جزو اتوماتیک و خودکار بوده و کلید ها را در موقع جرقه زدن محافظت می کند. از طرفی در نظر داشته باشید که انواع کلید هوایی اشنایدر از نوع فیکس در آمپر و جریان های زیاد نیز عملکرد عالی را به دنبال دارد و همچنین می تواند از مدار عبوری و سوئیچینگ محافظت کند تا به تابلو برق آسیبی وارد نشود.

ضروری است که بدانید انواع کلید هوایی اشنایدر از نوع فیکس، با بالا رفتن دما و ولتاژ نیز هیچ آسیب و خطراتی به تابلو برق وارد نمی کند.

مطالعه بیشتر: مشتریان عزیز می توانند برا کسب اطلاعات بیشتر در مورد شاسی ها مقاله شاسی چیست و کاربرد ان را مطالعه کنند.

خرید کلید هوایی اشنایدر

خیلی از کارآفرینان و مهندسان یک صنایع، به دنبال خرید انواع کلید هوایی اشنایدر هستند که توصیه می شود از سایت های معتبر و فروشگاه های بزرگ این نوع محصول را خریداری کنید. از طرفی برای اینکه خیال شما راحت باشد بهتر است از کمپانی و سایت خود سایت اشنایدر این نوع محصول را برای تابلو برق های خود خریداری کنید.

لازم به ذکر است که در شهرهای مختلفی نمایندگی این نوع برند وجود دارد و شما می توانید از آن ها خریدهای خود را انجام دهید.

کلید هوایی اشنایدر را از کجا بخریم

خیلی از سایت ها و فروشگاه ها انواع کلید هوایی اشنایدر را خریداری می کنند ولی مطمئن ترین مکان، کمپانی و نمایندگی فروش خود برند اشنایدر است که نمایندگی نیز مانند خود شرکت اشنایدر بهترین و باکیفیت ترین کلید هوایی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیش تر درباره این نوع محصول توصیه می شود به سایت اشنایدر مراجعه فرمائید و با کارشناسان و کارکنان این شرکت مشورت کنید.

جمع بندی نهایی

همانطور که میدانید انواع کلید هوایی اشنایدر در سراسر بازار وجود دارد که در ورودی تابلو برق ها می توان این نوع کلید را نصب کرد تا خطاهای ایجاد شده در تابلو برق و فشارهای ایجاد شده در شبکه را به خوبی تشخیص داده و در کم ترین زمان ممکن، برای حل و رفع آن اقدام کند.

از طرفی انواع کلید هوایی اشنایدر در مدل و سری های زیادی در اختیار مشتریان قرار داده می شود تا با کیفیت ترین و به روزترین قابلیت ها را در برابر جریان و ولتاژهای بالا به سرانجام برساند.

توجه: برای تماس با تهران اشنایدر می توانید از طریق چت واتس اپ و یا صفحه ارتباط با ما، با کارشناسان تهران اشنایدر تماس بگیرید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا