تهران اشنایدر

معتبر ترین نمایندگی اشنایدر در تهران

نمایندگی اشنایدر در تهران

افرادی که در حوزه ساخت و ساز فعالیت می‌کنند، برای تامین یک سری از قطعات مورد نیاز در صنایع خود اطلاعات کافی ندارند و وقتی اطلاعات کافی نباشد نمی‌توان با اطمینان اقدام به انتخاب و خرید کرد. شاید تا به حال نام نمایندگی اشنایدر را شنیده باشید. این مقاله سعی دارد به شما کمک کند که چه به عنوان خریدار و چه به عنوان کسی که می خواهید اطلاعات جمع آوری کنید، بتوانید نمایندگی اشنایدر را بشناسید و بدانید در چه حوزه ای فعالیت می کند.

شرکت اشنایدر قدمتی حدود ۱۷۰ ساله دارد و در ابتدای قرن ۱۹ در فرانسه تاسیس شده است. ابتدا در حوزه ساخت آهن آلات و ماشین های سنگین فعالیت می کردند اما امروزه در تولید انواع ابزارآلات صنعتی و مدیریت انرژی فعالیت دارد. به دلیل معروف شدن این شرکت در اکثر کشورها، از جمله ایران نمایندگی دارد و فعالیت می کند.

نمایندگی اشنایدر به عنوان یکی از تولید کنندگان فعال در حوزه محصولات برقی در دنیا شناخته می‌شود. تولید انواع کنتاکتور، کلید مینیاتوری و هر آنچه که در یک سیستم برق رسانی مورد نیاز است را بر عهده دارد. در این مقاله سعی داریم تعدادی از نمایندگی اشنایدر ایران را معرفی کنیم تا قبل از اقدام برای خرید، بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید و یک خرید مطمئن داشته باشید.

نمایندگی اشنایدر در تهران

نمایندگی اشنایدر در تهران هنگام ارائه محصول به مشتریان، حتماً ضمانت کالا را نیز بر عهده می گیرد. اشنایدر الکتریک از مهم ترین شرکت‌ها در حوزه صنعت برق است و این شرکت به دلیل فعالیت در زمینه های مختلف صنایع شهرت جهانی پیدا کرده است و جزء لیست ۵۰۰ شرکت برتر در دنیا قرار گرفته است.

نمایندگی اشنایدر در تهران به دلیل شهرت این شرکت و هم چنین کیفیت محصولات تولیدی، از اصلی‌ترین مراکز ارائه قطعات به شمار می‌رود و رضایت مصرف کنندگان را به دنبال دارد. هم چنین اشتایدر در شهرهای دیگری مثل تبریز، مشهد،شیراز و ..‌.نیز نمایندگی دارد.

از سری تولیدات َشرکت اشنایدر می توان به فیوز یا ولید مینیاتوری اشاره کرد که جز محصولات پر مصرف در حوزه ساخت و ساز و صنعت به شمار می رود و شرکت اشنایدر در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

نمایندگی اشنایدر در لاله زار تهران

در این نمایندگی اشنایدر انواع مختلف قطعات برقی، کلید مینیاتوری در انواع مختلف، رله، کنتاکتور، کلید اتوماتیک، انواع تایمر کتابی، انواع چراغ سیگنال، انواع قطعات برقی خودرو و قطعات مورد نیاز صنایع و تاسیسات برقی وجود دارد و به نوعی از کامل ترین مراکز در حوزه صنایع برقی به شمار می‌رود. چرا که اشنایدر یک برند بسیار قدیمی در حوزه ابزارآلات الکترونیکی به شمار می‌رود. به همین جهت نمایندگی اشنایدر در لاله زار تهران مثل دیگر نمایندگی ها همه ابزار آلات را در دسترس عموم قرار می دهد.

درباره تهران اشنایدر

ابزار آلاتی که در این عکس مشاهده می کنید یک مجموعه کامل از محصولات شرکت اشنایدر را نشان می دهد. محصولات متنوع و تجهیزات برقی کاملا با کیفیت باعث پیشرفت های زیاد این شرکت فرانسوی شده است.

نمایندگی اشنایدر الکتریک

نمایندگی اشنایدر الکتریک دارای چندین سال تجربه بسیار موفق، در زمینه تهیه ابزار آلات برقی صنایع است و در بازار این ابزار آلات در رقابت با دیگر برندها حرف زیادی برای گفتن دارد. اشنایدر الکتریک شرکتی بسیار معتبر در حوزه ساخت ابزار آلات برقی است.

هدف نمایندگی اشنایدر الکتریک تهیه و فروش ابزارآلات بسیار با کیفیت در انواع مختلف و متناسب با انواع نیازها است. تولیدات این شرکت با استانداردهای جهانی همگام است. در دست داشتن بازار قطعات برقی توسط اشنایدر، نشان دهنده ی آن است که نمایندگی اشنایدر  در رسیدن به هدف خود بسیار موفق عمل کرده است. با یک نظر خواهی بسیار ساده از مشتریان می توان فهمید که این شرکت، در حیطه ی تولیدات خود بسیار بی نظیر است.

نمایندگی اشنایدر در ایران

نمایندگی اشنایدر در ایران با سابقه بسیار زیاد فعالیت می‌کند و در انواع مختلف فعالیت‌های تاسیسات ، فعالیت‌های مهندسی و در حوزه زیربنای صنایع اقدام به ارائه خدمات می‌کند. یک شرکت با تجربه و بسیار توانا که فعالیت های بسیار دقیقی دارد.

این شرکت علاوه بر شهر تهران، در تعدادی دیگر از شهرهای ایران نیز نمایندگی دارد و به همین دلیل بازار قطعات داخلی کشور ایران و حتی دیگر کشورها را نیز در دست گرفته است. این مورد نشان دهنده رضتیت بسیار بالای مصرف کنندگان کالاهای تولیدی اشنایدر است که جایگا۶ بسیار خوبی در میان فعالیت های شبکه برق رسانی داشته است.

نمایندکی های رسمی شرکت اشنایدر در تهران و دیگر شهرهای ایران سعی می کنند ابزارآلات مختلف برقی و غیر برقی تولید شده در شرکت اشنایدر را به طور کامل و با گارانتی در اختیار مصرف کننده قرار دهند. داشتن ضمانت کالا باعث اعتماد هر چه بیشتر مشتری به این کالاها شده است.

محصولات تهران اشنایدر

تهران اشنایدر تمامی محصولا ت برقی شرکت اشنایدر الکتریک را عرضه می کند. این محصولات به شرح زیر اند.

کلید هوایی اشنایدر؛ که دارای چهار دسته کلید هوایی چهار پل NT و NW است و کلید هوایی سه پل NT و NW

کنتاکتور اشنایدر؛ کنتاکتور نیز داردی چند دسته است. که شامل کنتاکتور چهار پل اشنایدر، کنتاکتور تیپ D ، کنتاکتور تیپ F ، کنتاکتور فرمان اشنایدر، کنتاکتور خازنی، کنتاکتور دو باز دو بسته می شود. در تهران اشنایدر تمامی محصولات مربوط به کنتاکتور اشنایدر موجود است.

و سایر دسته بندی ها که می توانید از طریق منوی محصولات همه را مشاهده کنید.

بهترین نمایندگی اشنایدر در ایران کدام است؟

فروشگاه تهران اشنایدر در میان نمایندگی های مختلف موجود در ایران، جزء بهترین ها به حساب می آمد. این فروشگاه در زمینه تهیه تجهیزات برقی، مشاوره برای فروش محصول به مشتری نیز تخصص کافی دارد و در این حوزه بیش از ۱۰ سال فعالیت کرده است این نمایندگی در میان نمایندگی های دیگر موجود در بازار همراه با ضمانت کار و فعالیت بهتری دارد و به همین دلیل بهترین نماینده نمایندگی اشنایدر در تهران، یعنی تهران اشنایدر است.

تهران اشنایدر موفق ترین و بهترین نمایندگی اشنایدر در ایران محسوب می شود و در مقایسه با دیگر نمایندگی های این شرکت، از لحاظ ابزارآلات و قطعات در سطح عالی عمل کرده است. چرا که همه ی ابزار آلات برقی مکرد نیاز را از این نمایندکی می توان به سهولت خریداری کرد.

توجه: برای خرید محصولات اشنایدر الکتریک تنها کافیست روی لینک کلیک کنید تا به فروشگاه تهران اشنایدر هدایت شوید.

نتیجه گیری؛ نمایندگی اشنایدر 

نمایندگی های اشنایدر در اکثر کشورهای دنیا و فعالیت دارند و ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. نمایندگی اشنایدر با فعالیت در زمینه تولید انواع قطعات مختلف برقی مورد نیاز در صنایع و یا ساخت و سازهای یک شهر یا حتی یک ساختمان، توانسته جایگاه بسیار بالایی را در بین مصرف‌کنندگان خود پیدا کند.

به دلیل کیفیت بسیار بالای محصول و همچنین تنوع در تولیدات خود، جزء شرکت های بسیار معروف و محبوب در سطح دنیا شناخته شده است. نمایندگی اشنایدر در ایران علاوه بر تهران در چندین شهر دیگر نیز وجود دارد و اقدام به ارائه خدمات به مصرف کنندگان خود می کند.

توجه: برای تماس با تهران اشنایدر می توانید از طریق چت واتس اپ و یا صفحه ارتباط با ما، با کارشناسان تهران اشنایدر تماس بگیرید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۹ از ۵
از مجموع ۱۵ رای

4 نظر در “معتبر ترین نمایندگی اشنایدر در تهران”

  1. فاطمه قنبری

    واقعا محصولات اشنایدر حرف نداره.برای خرید بیمتال راهنمایی می کنید؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا